^Powrót na góre
  
  
  

       

768px Xmas tree.svg

 

       Przedszkolaki z Mini Akademii wraz ze swoimi opiekunami ubiegłą sobotę spędzały aktywnie. 10 listopada w sali widowiskowej MGOKiR  odbyły się organizowane przez przedszkole plastyczne warsztaty świąteczne.

     By poczuć bożonarodzeniową aurę i wprawić uczestników w radosny nastrój spotkanie rozpoczęto od zabaw integracyjnych. Dzieci nauczyły dorosłych piosenki o Mikołaju oraz zachęciły do wspólnych zabaw przy muzyce, po których przystąpiono do pracy.

       Zadaniem było wykonanie dwóch świątecznych ozdób: wieńca oraz choinki-zawieszki. Przedszkolaki w skupieniu, pod czujnym okiem i z pomocą opiekunów tworzyły piękne i staranne prace. Zarówno dzieci jak i dorośli wykazali się pomysłowością i inwencją twórczą. W miłej i świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd powstało wiele pięknych dekoracji, które z pewnością ozdobią domowe ogniska.

 

galeria zdjęć

Copyright © 2013. Mini Akademia Rights Reserved.