^Powrót na góre
  
  
  

Beating multicolour ruby christmas star

19 grudnia 2016 w Gminnym Ośrodku Kultury w Mroczy odbyła się Wigilia z udziałem dyrekcji, nauczycieli, dzieci, rodziców Niepublicznego Przedszkola „Mini Akademia” oraz zaproszonych gości.

 

Władze Gminy reprezentowali: Pani Hanna Polewczyńska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Andrzej Brzóska. Po złożeniu życzeń przez Panią Dyrektor Barbarę Szurik, głos zabrała wychowawczyni najstarszej grupy, pani Ewelina oraz Przewodniczący Rady Miejskiej. Następnie dzieci przedstawiły swój występ pt. „Opowieść Bożonarodzeniowa”, prezentując wysoki poziom artystyczny. Było nastrojowo i wzruszająco.

 

Po przedstawieniu wyświetlono filmik z życzeniami od dzieci ze wszystkich grup. Podczas Jasełek rodzice wraz z dziećmi zaśpiewali kolędę pt. „Jest taki dzień”. Wyczekiwanym momentem jak zwykle okazała się wizyta Gwiazdora, jak i ogłoszenie wyników przedszkolnego konkursu na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: grupa Motyli: III miejsce- Julia Rosa, II miejsce- Pola Siwiak, I miejsce- Amelia Napierska; grupa Biedronek: III miejsce- Hubert Belter, II miejsce- Maksym Światalski, I miejsce- Dorian Szurik; grupa Krasnoludków: III miejsce- Olaf Siwiak, II miejsce- Kaspian Szurik, I miejsce- Adam Paradowski.

 

Wigilia przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze, a spędzony wspólnie czas wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

 

>>galeria zdjęć<<

Copyright © 2013. Mini Akademia Rights Reserved.