Barbara Szurik

Dyrektor Nauczyciel
  • Experience:
  • Email:
  • Phone:

Dyrektor / Właściciel

mgr Barbara Szurik

Jestem mamą trójki dzieci i to właśnie oni dali mi motywacje do utworzenie nowoczesnej placówki dla wszystkich dzieci w tym dla swoich. Ukończyłam studia mgr o kierunku Edukacja Przedszkolna i wczesnoszkolna. W czasie swojej kariery nauczycielskiej poszerzałam wiedze w różnych dziedzinach. Ukończyłam szereg kierunków takich jak Zarządzanie oświatą, logopedia, pedagogika specjalna, neurologopedia, gimnastyka korekcyjna , nauczyciel języka angielskiego czy też integracja sensoryczna z elementami terapii behawioralnej, po to aby zdobyta wiedza pozwoliła mi jak najlepiej kierować placówką i umożliwić prawidłowy rozwój dzieci. Uważam, że na świecie nie ma nic piękniejszego niż dziecięcy uśmiech, który zawsze jest autentyczny i szczery

Niepubliczne przedszkole Mini Akademia tworzą ludzie pełni pasji. Jest mi niezmiernie miło, że udało mi się stworzyć takie miejsce. Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych i doświadczonych  dobrze wykształconych, kreatywnych nauczycieli, którzy dbają o przyjazną i miłą atmosferę w przedszkolu.

Wiedząc, jak ważną rolę w życiu młodego człowieka pełni nauczyciel staramy się, aby w naszym zespole były wyłącznie osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Jesteśmy bardzo otwarci na prace z dziećmi z orzeczeniami, i bardzo się cieszymy, że nasi podopieczni mają później takie wysokie osiągnięcia edukacyjne w życiu i szkole.

Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Nasi nauczyciele są bardzo dobrze przygotowani merytorycznie i metodycznie. W skład naszego zespołu oprócz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej wchodzą również: psycholog, logopeda, pedagog specjalny/ oligofrenopedagog, surdologopeda, neurologopeda,, nauczyciele języka angielskiego, rytmiki jak i nauczycieli mającymi doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi.

x